0,00 Kč
Celkem: 0,00 Kč

AEG KWK884520M

Vinotéka

Kategorie: Vinotéky
Naše cena s DPH: 29 990,00 Kč
- +

Popis produktu

AEG Mastery KWK884520M Vestavná vinotéka    

Stylový a flexibilní prostor pro vaše vína

Tato kompaktní vinotéka se dokáže úplně přizpůsobit vašim přáním. S nastavitelnou teplotou od 5°C do 20°C a stylovým designem skvěle zapadne do vaší kuchyně.

Flexibilní uložení různých druhů lahví

Nezáleží na tom, jaký druh vína zrovna máte, díky většímu prostoru mezi poličkami můžete uschovat všechny velikosti a tvary lahví vín.

Bezchybně zapadne do vaší kuchyně

Tato vinotéka má elegantní a funkční design. Namísto zbytečných držadel se otevírá lehkým zatlačením.

Vlastnosti produktu:

  • Rozměry (mm) : 450x560x550
  • Třída energetické účinnosti : A++
  • Barva : Nerez ocel s úpravou proti otiskům
  • Ovládání : Elektronické dotykové
  • Délka kabelu (m) : 1.8
  • Napájecí napětí (V) : 220-240

  130 LET INOVACÍ

Neúnavně pracujeme na tom, abychom vždy byli o krok napřed. V roce 2017 oslavujeme 130 let od doby, kdy jsme začali vnášet inovace do vašich domácností. Naše působení na trhu vždy spočívalo v propojování nejvyspělejších technologií s propracovaným designem v souladu s myšlenkami a filozofií Petera Behrense, který vždy usiloval o dokonalost z formálního i funkčního hlediska. V duchu inovací chceme i nadále pokračovat, abychom mohli i v budoucnu rozvíjet naše dědictví.  

POHLED ZPĚT

Společnost AEG založil v roce 1883 Emil Rathenau jako Deutsche Edison-Gesellschaft für angewandte Elektricität. Sloučením s dceřinou společností Telefunken AG a následnou akvizicí společností Daimler AG a Electrolux jsme vytvořily současnou společnost AEG, která myslí na budoucnost. Inovace tedy stojí za vším, co v AEG děláme. Touha nacházet stále nová technologická řešení dala vzniknout našim nejznámějším vynálezům pro domácnost, od první elektrické chladničky po novou technologii tepelného čerpadla pro sušičky. Představuje inspiraci, která stojí za vývojem našich  udržitelných materiálů. Je to naše historie i naše budoucnost.

Poptávka po spotřebičích

Osobní údaje:

Spotřebiče:

Preferované značky:

Další informace: